Web Tasarım Fiyatları

WEB TASARIM FİYATLARI

Web Tasarım Fiyatları ve Web Sitesi Fiyatları son zamanlarda en çok merak edilen konulardan birisi olmuştur.  Web Tasarım Yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Çok yüksek ücretler ödeyip, işinizi tam anlamıyla görmeyecek web sitelerine para vermek istemiyorsanız biz de bunun için buradayız. Türkiye'nin en güvenilir web tasarım şirketi olarak müşterilerimize her zaman bütçelerine oranla yüksek kalitede hizmetler sunmaya devam ediyoruz. 

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları değişkendir ve bu fiyatları web tasarım ajansı belirler. Maliyetleri şirketten şirkete değişmekte olup bazı web tasarımlar ve yazılımlar çok uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkar. Büyük emekler barındırır. Bazen bir sitenin neredeyse hiçbir maliyeti olmaz ama çok büyük emekler içerdiği için fiyatları size pahalı gelebilir. Elbette bir siteyi yayımlamak için web tasarım ajansları belirli ücretler ödemektedir. Sunucu, alan adı, sertifika, panel vb. satın alımlar web tasarım ajansları tarafından ne yazık ki çoğunlukla dolar üzerinden yapılmaktadır. Peki biz nasıl bir fiyat politikası izliyoruz? 

WEB SİTESİ FİYATLARI

En güvenilir web tasarım şirketi olarak yerli web tasarımlarımızın yayılmasını ve kullanılmasını istiyoruz. Bu nedenle yüksek ücretler almayıp, yüksek kalitede hizmetler vermeyi amaçlıyoruz. Minumum fiyatlara, en yüksek kalitede hizmet sadece Turko Medya'da!

Ekonomik Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Profesyonel Web Tasarım, E-Ticaret olarak web sitesi tasarımı hizmetlerimizi ayırdık. 

WEB TASARIM FİYATLARI
HİZMET ADI HİZMET DETAYI

TESLİM SÜRESİ

FİYAT
EKONOMİK WEB TASARIM İhtiyaçlarınızı karşılayacak uygun fiyata web sitesi 5 GÜN 750 TL
KURUMSAL WEB TASARIM Firmanıza özel çok gelişmiş web sitesi 14 GÜN 1750 TL
PROFESYONEL WEB TASARIM Bir web sitesinde olabilecek tüm özellikler bulunur 25 GÜN 2500 TL
E-TİCARET SİTESİ Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz 40 GÜN 3500 TL

Web Tasarım Fiyatları şirketimizde bu şekildedir. Siz de bu uygun fiyatlara en üst kalitede web sitesi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Powered by WISECP