Web Sitesi Yapan Şirketler

Web Sitesi Yapan Şirketler

Web sitesi yapan şirketler arasında en iyi web tasarım şirketi olduğumuz doğrudur. Web tasarımın önemi gün geçtikçe artıyor.  Zamanla atan web sitesi taleplerine en hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet veren şirketimiz sizlerin markasını veya işletmesini büyütmesine olanak sağlıyoruz. Eskiden işletmenin gücünü arttıran broşürler, kataloglar artık yerini sosyal medyaya ve dijital dünyaya bırakmış durumda. Eğer kurumsal bir web siteniz varsa, marka olma yoluna adım atmışsınız demektir. İşletmeyi büyütmek sizin elinizde. Web sitesi yapanlar arz-talep dengesi sebebiyle oldukça artmış durumda. Birçok müşterimiz web sitesi yapma isteğiyle yola koyulmuş ve bazı web tasarım şirketleri ile anlaşmıştır. Ancak tek sebepleri para kazanmak olduğundan dolayı hem kendilerini, hem de müşterilerini mağdur etmiş durumdalar. Bu yüzden güvenilir bir web tasarım şirketi bulmakta hayli zorlaşmıştır. Turko Medya Web Tasarım ve Kurumsal Medya Hizmetleri olarak müşterilerimize olabildiğinin en iyisi hizmetini vererek bu güveni sağlamış durumdayız. Şirketimiz bünyesinde yer alan tüm çalışanlarımız mühendis olmakla beraber, deneyimli ve başarılı kişilerdir. 

Web Sitesi Yapan Şirketler

Web Tasarım Firmaları

Bulunduğunuz çevrede birçok web tasarım firmaları vardır. Bunca firma arasından neden bizi seçmelisiniz, hemen açıklayalım.
Web sitesi yapıp size teslim ettikten sonra, yaptık ve paramızı aldık mantığında hareket etmeyip, sitenizi sürekli güncel tutarak ve sürekli geliştirerek bir ilke imza atıyoruz. Siteniz üzerinde çalışmalar yürütüyor ve yapılan güncellemeleri ücretsiz bir şekilde entegre ediyoruz. Yani Web sitenizi teslim ettikten sonra bir bakmışsınız 2 ay sonra çok daha gelişmiş bir web siteniz var. Bunu yapan Türkiye'de ilk ve tek web tasarım şirketiyiz.

Sitemi Google'da Nasıl Yükseltebilirim?

Sitenizi google'da yükseltmek doğrudan doğruya markanız ile alakalı değildir. Bir web sitesini google sıralamalarında belirli arama kelimelerinde yükseltmek için iyi bir web sitesi ve sonrasında ilgilenen bir web tasarım şirketine ihtiyacınız var. Yani web tasarımı yaptırmanız tek başına bir şey anlam ifade etmez. Web tasarımınızı iyi web tasarım şirketine yaptırırsanız hem işletmenizi hem de sitenizi yükseltebilirsiniz. Google sıralamalarında yükselmek için çok ince detaylar vardır. Turko Medya olarak biz web sitenizi google sıralamalarında yükselmek için sürekli fikirler üretiyor ve bunun üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sitenizi googleda yükseltmeyi siz değil, biz dert ediniyoruz. Bu da bizi tüm web tasarım şirketlerinden ayıran en büyük özelliğimiz oluyor!

Eğer markanıza ve işletmenize önem veriyorsanız kesinlikle bizimle çalışmalısınız. 

İstanbul, Gaziantep, İzmir, Ankara, Antalya, Konya başta olmak üzere tüm Türkiye'ye ekonomik ve güvenilir web tasarım imkanı sunuyoruz. Web sitesi yapan şirketler arasında en iyisi Turko Medya'dır!

 

 


Powered by WISECP