İzmir Web Tasarım

İZMİR WEB TASARIM

İzmir web tasarım, İzmir web sitesi ve İzmir güvenilir web tasarım şirketi denince akla tabii ki Turko Medya gelir. Çünkü Turko Medya ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz eder ve size en doğru çözümleri sunar.

İzmir Web Tasarım

İzmir'in en güvenilir web tasarım şirketi

Web Tasarım, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi, Google'da üst sıralara çıkmak, Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik bir işletmenin gelişmesi için çok önemlidir. Biz de bunu bilerek Turko Medya'yı İzmir şehrine taşıdık. Kısa sürede İzmir Web Sitesi yapan şirketler arasında en üst sıraya kendimizi yerleştirmeyi başardık. Giderek zenginleşen teknoloji dünyasına uyum sağlayamayan bir şirket/marka çoktan iflasın eşiğine gelmiş demektir. Dijital dünyada yeri olmayan bir şirkete ne yazık ki hiçbir müşteri güvenmez. Kendinizden de pay biçebilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla bir tatile gideceksiniz. Kalacağınız otele daha önceden gitmediyseniz mutlaka internetten bir araştırırsınız değil mi? Eğer o otel hakkında hiçbir bilgi göremez, sitesine ulaşamazsanız siz de güvenilirliği en zayıf noktalara düşecektir. İşte web tasarım bu yüzden çok önemlidir. Biz dijital medya dünyasına yön veren şirketlerin tabirince web tasarım, bir şirketin/markanın kimliğidir. Tüm büyük markaların, şirketlerin mutlaka bir web sitesi vardır. (.com, .net, .org, .com.tr) 

İzmir Web Tasarım Ajansı

İstanbul Web Tasarım firması olarak çok büyük işlere imza attık. Birçok müşterimizi beklediğinden çok daha iyi yerlere getirdik. Şimdi sıra geldi ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Gazi şehrimiz, İzmir'e. İzmir'te web tasarım kültürünün çok gelişmediğini fark ederek bir şubemizi de İzmir'e açtık. İzmir Web Tasarım Fiyatları'na baktığımızda çok yüksek ücretler alınmasına rağmen, tam istenilen sitelerin yapılamadığını fark ettik. Genç, dinamik ve başarı hevesi olan ekibimizle birlikte İzmir'li şirketleri web tasarım konusunda geliştirmek için kollarımızı sıvadık. Peki neler yapıyoruz?

Güncel Medya ve Web Standartlarına uygun;
Logo Tasarımı,
Kurumsal Kimlik Tasarımı,
Grafik Tasarım,
Broşür Tasarım,
Afiş Tasarım,
Kartvizit Tasarım,
Tabela Tasarım,
Katalog Tasarım,
Web Sitesi Tasarımı,
Sosyal Medya Reklamı,
Sosyal Medya Yönetimi,
Google SEO,
Google Üst Sıralara Çıkarma Çalışması,
Reklam Çekimi,
Baskı Hizmetleri,
Marka Danışmanlığı,
Marka, Patent Tescil İşlemleri 
ve Tüm Kurumsal Medya Hizmetleri.

Web Tasarım'ın önemini bildiğimizden dolayı İzmir Web Tasarım kültürünü geliştirmek için artık Antep'teyiz! Eğer siz de bu hizmetlerimizden birisine ihtiyaç duyarsanız ki duyarsınız biliyoruz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir'in en güvenilir web tasarım şirketi olmaya devam ediyoruz.

 


Powered by WISECP