SSS

En merak edilen soruları sizler için derledik ve cevapladık. Cevabını alamadığınız sorularınız var ise bize info@turkomedya.com.tr adresinden ulaştırabilirsiniz.

Web sitelerinin tamamında PHP + HTML5+ CSS + JQUERY + ANGULARJS kodlama dilleri kullanmaktayız. Dünyada en güvenilir ve en iyi yazılım dilleri olarak kabul edilmektedir.

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa yapısı, tasarım özelleştirmesi ve yazılacak olan web sitesi yazılımına göre hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Bu fiyat, Web sitesinin kaç dilli olacağı ve özel formlar yazılması durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Alan Adı, Hosting, SSL Sertifikasını şirketimizden temin ediyorsanız sadece bunlara yıllık ücret ödersiniz. Yaptığımız web sitesinde yıllık takip, yıllık kontrol, yıllık bakım vb. hizmetlerimizden almadığınız taktirde hiçbir şekilde yıllık ücret ödemezsiniz.

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle siz, web sitesi üzerinde istediğiniz zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilirsiniz. Yönetim panellerimiz tamamen kolaylıkla yönetilebilir şekilde tasarlanmıştır. Eğer sitenizi bizim yönetmemizi istiyorsanız bu da ek hizmetlerimiz dahilindedir.

Web sitesini yapacağımız müşteri ile ilk görüşmeyi sağlarız. Bu ilk görüşmede müşterimizin istemiş olduğu web sitesini en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Gerekli ön bilgileri, logoyu ve tasarımda kullanılacak görselleri aldıktan sonra web tasarım için eskiz çalışmalarına başlarız.

Önce yapılacak web sitesi çalışması için sektörel bir araştırma yapılır. Yurt içinde ve yurt dışında aynı sektörde yapılmış çalışmalar bilgi amaçlı incelenir. Daha sonra web tasarım çalışması ile ilgili ön bilgileri de dikkate alarak demo bir web sitesi yapılır. Yapılan demo çalışma müşterimiz paylaşılır. Yapılan çalışma üzerinde varsa düzenlemeler yapılır. Yapılan demo üzerinde Hemfikir olunduktan sonra projenin alt sayfalarını tasarım işlemine geçeriz. Alt sayfalardan örnekler çıkartılarak müşteri ile paylaşırız. Web sitesinde ana sayfa ve alt sayfalar için onay alınarak çalışmalara devam ederiz.

Çalışmalar; kullanıcı arayüzü yazılım çalışmaları ile devam eder. Web sitesi yönetim paneli yazılır. Aynı süreç içerisinde sitenin mobil versiyonu yapılır. Bir bütün halinde proje müşterimize sunulur. Gerekli onaylar alındıktan sonra web sitesi test edilir ve yayına açılır. Mail gönderme, google kaydı, harita işlemleri v.s. ayarlar yapıldıktan sonra yayın testleri de yapılarak çalışma sonlandırılmış olur.

Hiçbir web sitesi çalışmamızda Wordpress, Jomla, Drupal vb. hazır altyapı kullanmıyoruz. Web sitelerinin yönetim panelinden arayüzüne kadar bütün bölümlerini kendimiz kodluy ve tasarlıyoruz. Bu sayede daha esnek ve kontrolü tamamen bizim elimizde olan web siteleri üretiyoruz.

Whatsapp Canlı Destek

TURKO MEDYA

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?